ANA SAYFAHAKKIMIZDA

ASR TRANS LOJİSTİK VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

ASR Trans, dış ticaret lojistik ve gümrükleme alanında yeni kurulmuş bir şirket olsada nisan 2022 ayından itibaren 4.5 milyon dolar transit ticaret 2.8 milyon dolar ihracat ve 1.6 milyon dolar ithalat kapasitesiyle hızla büyüyen bir firmadır.

Her geçen gün müşteri kapasitesini geliştiren sağlam adımlarla büyük hedeflere doğru ilerleyen firma statüsünü şimdiden kazanarak siz değerli müşterilimizin güvenini kazanmıştır.

Dünya ticaret piyasasında önemli bir yere sahip olan Türkiye iç pazarının dışarıya entegre olmasındaki en önemli unsur olarak görülen deniz aşırı konteyner, demiryolu konteyner & vagon , Karayolu ve hava kargo taşımacılığı danışmanlık ar ge çalışmaları başta olmak üzere bir çok konuda profesyonel kadrosuyla hizmet ağını genişletmeye devam etmektedir.

Ayrıca danışmanlığını yaptığımız Türk şirketlerin ürün pazarlama satış takip ihracat ve nihai varış operasyonunda başarılı işler yapmaya devam etmektedir.

İtalya, Rusya, Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan, Moğolistan, başta olmak üzere karşılıklı çıkarlar doğrultusunda alanında uzman dış ticaret firmalarıyla partner olarak ağımızı dünyaya yaymaya şimdiden başlamış bulunmaktayız.

ASR INTERNATIONAL TRADE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.’nin lokal ve global seviyede satın alma ve mal tedariki konusunda uzman ekibi, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda, üreticilerde temin ettiği ürünleri de lojistiği içinde mal tedarik hizmeti verir. ASR TRADE GRUP bünyesinden bulunan şirketimiz ürün tedariği ve üretimi hizmetlerini CLEF TRADE aracılığıyla gerçekleştirmektedir. Bu hizmetlerin birleştirilmesindeki amaç uygun fiyattaki ürünü, multimodal lojistik ile hizmeti ile size ulaştırmak.

YETKİ BELGELERİMİZ

TİO BELGESİ

ÜDY 3 BELGEMİZ