ANA SAYFAHİZMETLERİMİZ
DENİZ YOLU TAŞIMACILIĞI

ASR Transit Uluslararası deniz yolu taşımacılığında, geniş ve güçlü acente ağı ile yüklerinizi, dünyanın her noktasına en ekonomik ve en hızlı şekilde ulaştırmaktadır.

Daha Fazlası
TRANSİT TAŞIMACILIK

Transit taşımacılık alanında uzmanlaşmış olan ASR Transit bir ülkeden diğer bir ülkeye yapılan ticareti, üçüncü bir ülke sınırları üzerinden geçirerek varış noktasına tüm taşıma modları ile teslimatı sağlamaktadır.

Daha Fazlası
KARAYOLU TAŞIMACILIĞI

ASR Transit karayolu taşımacılığında geniş araç tedarik ağı ile FTL veya LCL olarak taşımacılık yapmaktadır.

Daha Fazlası
DEMİR YOLU TAŞIMACILIĞI

BTK (BAKU-TİFLİS-KARS): Demiryolu Konteyner taşımacılığında Türkiye’den Orta Asya ülkelerine konteyner nakliyesi BTK hattı ile çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız.

Daha Fazlası
HAVA YOLU TAŞIMACILIĞI

ASR Transit zamanın ve paranın kavramının çok değerli olduğu havayolu taşımacılığında müşterileri için geliştirdiği özel servisler ile hizmet kalitesini ön planda tutan,

Daha Fazlası
DEPOLAMA

ASR Transit olarak öncelikli olarak gelen ürüne uygun olarak depolama koşulları belirlenir. En uygun koşula sahip olan depolama alanına ürün transferi gerçekleştirilir. 

Daha Fazlası
İTHALAT & iHRACAT

Tüm dünya ülkelerinden talep edilen her türlü eşyayı, ürün veya hizmeti firmamız  tarafından ithalatı/ihracatı gerçekleştirilerek, 

Daha Fazlası