TransRussia Fuarı

19 -21 Mart Moskova, Crocus Expo, Pavilion 3’te gerçekleşen fuarda C1133 numaralı standımızda çok değerli müşterilerimizi karşıladık. Rusya ve BDT’deki en büyük taşımacılık ve lojistik sektörü etkinliğine hem yeni müşteriler hem de devamlı çalıştığımız müşterilerimizi ağırladık. Fuara 583 firma ve yaklaşık 43,020 kişi ziyaret etti. Ziyaretçiler sadece Rusya değil tüm dünya ülkelerinden katılım sağladı.

Fuarın Konusu ve Amacı:

Nakliye ve depo lojistiği çözümleri amacını hedefleyen fuar Rusya’nın en büyük lojistik fuarıdır. SkladTech depo ekipmanlarının özel bir sergisi ile aynı alanda gerçekleştirdi. Rusya ve BDT ülkelerinin lojistik ve depolama ihtiyaçlarını tüm dünyada karşılamalarını hedefleyen TransRussia gelecek yıl için alan kiralamalarını neredeyse tamamladı.

TransRussia’nın 12 bölümü, özel bir SkladTech fuarıyla birlikte tüm tedarik zincirini kapsıyor. Ziyaretçiler tek bir sitede her türlü iş sorununa çözüm bulacak ve katılımcılar hizmet ve ürünlerini en geniş hedef kitleye sunuyor.

Katılım Deneyimimiz:

ASR Trade Group olarak ilk fuar deneyimimizde şirketlerimizde ASR Transit ve Clef Trade fuarda yerini aldı.  3.15 – C1133 numaralı standımızda çok değerli müşterilimizi 3 gün boyunca ağırladık. Ülkemize ve kültürümüze çok yabancı olmayan Rusya haklı en çok Türk kahvesi talebinde bulundu. İş anlaşmalarımızın yoğun geçtiği 3 gün içerisinde kültürümüzü ve ülkemizi de doğru tanıtmaya gayret ettik.

Köprü görevi gören ülkemiz tüm dünyadan yüklerin en büyük transit geçiş güzergahı. Firmalarımızdan ASR Transit bu avantajı kullanarak müşterimize paket hizmetler sunmakta. Transit sürecin en hızlı şekilde tamamlayan şirketimiz müşteri memnuniyeti en üst düzeydedir. Fuarda deneyimli ekibi ve yönetici Serhat Çerkez ile daha çok müşteriye ulaşmaya hedefleyen ASR Transit ilk günden beklentilerin üzerinde talebe cevap vermiştir. Fuar dönüşü yeni kazandığımız müşterilerimizi İstanbul’da yer alan ofisimizde ağırlamaya devam ediyoruz.

İthalat ve ihracat alanında müşterilerimize destek olan diğer firmamız Clef Trade müşterilerimizin talepleri dünyanın hangi noktasında olursa olsun sorunsuz bir alım ve satım işlemini gerçekleştiriyor. Dünyanın neredeyse her kıtasında tedarik zinciri oluşturan başarılı ekibin yöneticiliğini de Eren Tepe gerçekleştiriyor.

ASR Trade International olarak bünyemize kattığımız yeni müşterilerimiz ile 2024 yılı hedeflerimize daha hızlı ulaşacağız.

Uluslararası Katılımcılar ve İş Bağlantıları: Fuar katılımcıları sadece Rusya ile kısıtlı değildi. Öncelikle Türk şirketlerinin çıkarma yaptığı fuar bir sonraki sene bakanlığımız müsteşarları milli fuarlar değerlendirilmesine alındığını bildirdiler. 20 ülkeden 580’den fazla firmaya ev sahipliği yaptı.

Yerli ve yabancı firmaların demiryolu, karayolu, deniz ve hava taşımacılığı operatörleri, liman operatörleri, terminaller ve depolar, forwarding şirketleri, BT çözümleri geliştiricileri ve tedarikçileri, gümrük komisyoncuları, sigorta şirketleri ve karmaşık lojistik çözümler sunan şirketler, tüm ürün yelpazesini sergiledi.

Bağlantı ve Kaynaklar:

Fuar hakkında daha detaylı bilge ve katılım için https://transrussia.ru/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

2025 yılında daha güçlü katılacağımız fuarlar arasında yer alan bu fuar da bize deneyim katan fuar ekibine ve destekleyen herkese teşekkürler.